O nás

Taverna-2011-019-b V příjemném, stylovém interiéru vás zaujmou středomořské dekorace a trofeje ryb. V jídelním lístku najdete velký výběr zdravých salátů a zeleninových předkrmů, speciality z mořských i sladkovodních ryb, pokrmy z mořských živočichů a italskou pizzu. Možná vás zaujme Salát s uzeným lososem, Křehké filátko z candáta, nebo Pikantní ančovičky. Děti často oceńují naši pizzu, vyráběnou z italské mouky, kterou pečeme několik málo minut, aby zůstala křupavá a šťavnatá. Pizzu nerozvážíme.

V letních měsících je v provozu krytá zahrádka s kapacitou cca. 30 míst. K pití si můžete dát pivo Bernard, čepovanou Kofolu, řeckou Retsinu, nebo Ouzo. Ochotná obsluha se o vás bude s úsměvem starat po celý den. Naše ceny si můžete porovnat s ostatními, a budete příjemně překvapeni. Najdete u nás spoustu místa pro vaše kola, která budete mít stále na očích.

Přijímáme platební karty, Euro i některé druhy gastro stravenek.

Sledujte také náš Instagram.

Informační oznámení k EET: "Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."